Aldığım ürünü iade edebilir miyim ? İade süreci nasıl işlemektedir ?

 

İadesini istediğiniz ürün ile ilgili talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde telefon yada e-mail adresimize iletebilirsiniz.
İade işlemlerinde kargo ücreti tüketiciye aittir. Ürünleri anlaşmalı olduğunuz Kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Bu durumda kargo ücreti hesabınıza borç kaydedilecektir.
Muhasebe departmanımız kargo ücretini düştükten sonra sipariş tutarını kartınıza iade edecektir. Sipariş ücretinin iade sonrası ekstrenize yansıması bankadan bankaya değişiklik göstermekte ancak genellikle 3 iş gününü geçmemektedir.
İade edilmek istenen ürün kullanılmamış olmalı ve kullanıcıya teslim edildiği şekilde kutusu ve ambalajı zarar görmemiş olmalıdır. Üründe herhangi bir hasar tespit edilmemesi durumunda iade talebiniz işleme konulacaktır.

 

Aldığım ürünü iptal edebilir miyim ? İptal süreci nasıl işlemektedir ?

 

İptalini istediğiniz ürün ile ilgili talebinizi, siparişiniz kargoya verilmeden önce bize iletmeniz gerekmektedir. İptal taleplerinizi 90 212 481 66 82 (3 hat) nolu telefona ya da [email protected] e-posta hesabına iletmeniz gerekmektedir. Ürün kargoya verildikten sonra herhangi bir iptal işlemi söz konusu değildir.

 

Kargo süreci nasıl işlemektedir? Aldığım ürün elime ne zaman ulaşacak?

 

nakismarket.com'da tüm ürünler sabit kargo fiyatı ile gönderilmektedir. Ürün gönderimlerinde kargo ücreti sipariş hacmiyle doğru orantılıdır, kategorilerdeki ürün siparişlerinin teslimat süreleri her ürün için değişişmekte ve ürün detay sayfalarında belirtilmektedir. Hergün saat 14.00'a kadar olan siparişleri aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 14.00'dan sonraki siparişlerin gönderimi ise bir sonraki gün yapılmaktadır. Ürünlerin elinize ulaşım süresi bulunduğunuz ile göre değişebilmekte ancak Türkiye çapında merkezi noktalara teslimat yapılabilmektedir.
Ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz Kargo Firmaları ile göndermekteyiz. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin kargo takibini "Hesabım" bölümünden "Siparişlerim" sayfasından yapabilirsiniz.

 

Aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim ?

 

nakismarket.com'dan aldığınız ürünü yukarıdaki iade şartları ile iade edebilirsiniz. İade işleminde hesabınıza yüklenecek bakiyei ile istediğiniz ürünü satın alarak değişim işlemini yapmış olursunuz.

 

Ödeme yöntemleriniz nelerdir ?

 

nakismarket.com'da alışverişe açık tüm kredi ve banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı olmayan yada kullanmak istemeyen üyelerimiz için Ön ödemeli cari hesap seçeneğimiz bulunmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR